Állásajánlataink

Csapatunk tagjai büszkék arra, hogy egy olyan szektorban dolgoznak, amelynek célja egy egészséges, fitt és boldog közösség létrehozása és támogatása. Ha Te is lelkesedsz a különböző mozgásformákért, a fitneszért és az egészséges életmódért, köztünk a helyed!

Ami számunkra fontos:

  • Barátságos szakembereket várunk
  • akik képesek maximálisan odafigyelni vendégeinkre, megérteni céljaikat és minden vendéget az egyedi igényeknek megfelelően segíteni
  • örömüket lelik abban, ha másoknak segíthetnek, támogatják vendégeinket a fejlődésükben
  • csapatjátékosok
  • pozitív kisugárzásúak, optimisták és mindenki számára tartogatnak egy mosolyt
  • odafigyelőek és fontos számukra a tanulás, a fejlődés és az önfejlesztés: szívesen megosztják másokkal ismereteiket, ugyanakkor nyitottak a tanácsokra, javaslatokra
  • nyitottak, könnyen létesítenek kapcsolatokat és gondosan ápolják a meglévőeket
  • jó arc- és névmemóriával rendelkeznek
  • pontosak és precízek
  • folyékony angol nyelvtudással rendelkeznek

Ha éppen nincs is nyitott pozíció klubjainkban, mindig szívesen fogadjuk a fenti tulajdonságokkal rendelkező, szakképesítéssel rendelkező csoportos órát adó edzők és személyi edzők jelentkezését csapatunk esetleges bővítésére.

Kérjük, hogy végzettségeket és szakmai tapasztalatokat tartalmazó önéletrajzotokat küldjétek az alábbi emailcímekre:

Recepciós, úszómesteri munkakör

Life1 Corvin Wellness

Nagyhegyesi János klub menedzser
email: janos.nagyhegyesi@life1.hu

Life1 Nyugati Fitness

Soós Péter klub menedzser
email: peter.soos@life1.hu

Life1 Pécs Fitness

Knippl Antal klub menedzser
email: antal.knippl@life1.hu

Csoportos óraadó edző munkakör

Life1 Corvin Wellness és Life1 Pécs Fitness

Sifter Tímea szakmai vezető
email: timea.sifter@life1.hu

Erdélyi Annamária csoportos óraadó vezető
email: annamari.erdelyi@life1.hu

Személyi edző, teremedző munkakör

Life1 Corvin Wellness és Life1 Nyugati Fitness

Popovics Tamás Vezető személyi edző
email: tamas.popovics@life1.hu

Jelenlegi aktuális nyitott pozíciók:

  • csoportos órát adó edző
  • személyi edző

Kérjük, hogy önéletrajzodat küldd a fenti elérhetőségekre!

Akciók

Mindig megújuló kedvezményes ajánlatokkal várunk a Life1 Corvin Wellness-ben!

órarend

Több mint 600 izom van az emberi szervezetben – szerencsére nagyon sokféle csoportos óránk van, hogy mindet megmozgassuk!